Записатися в центр розвитку дитини “Бібіка”

Інформація про дитину:

Інформація про Вас:

Інструкція до запису:

Виберіть зручний для Вас час у нас на сайті, а також групу для дитини, продивіться всю детальну інформацію. Ми розуміємо як це важливо для Вас.

Після того, як Ви вибрали зручний час, заповніть, будь ласка, форму зліва. Також Ви можете написати в чат, який знаходиться внизу сайта, а ми максимально швидко Вам відповімо.

Наш адміністратор зателефонує у зручний для Вас час, щоб уточнити всі деталі і проконсультувати з питань, які Вас цікавлять.

Запис в групи проводиться кожну неділю. Ми намагаємося зробити групи максимально компактними для продуктивного навчання та гри.

Після заявки наш адміністратор зв’яжеться з Вами. Вкажіть, будь ласка, номер телефону на який Вам зателефонувати.

Запись в группы проводиться каждую неделю, мы стараемся сделать группы максимально компактными, для продуктивной игры и обучению для ребенка.

После заявки наш администратор свяжется с Вами в ближайшее время. Можете указать в примечаниях на какой номер Вас набрать, чтобы ускорить процесс.

Ще не вирішили?

Розвиток дитини

В нашому центрі приділятимуть максимум уваги Вашій дитині. Ми розуміємо як це важливо для Вас і Вашої дитини. Цікаві заняття та ігри допоможуть максимально зацікавити Вашу дитину.

Дбайливе відношення

Ваша дитина оточена максимальною турботою та безпекою, Ви це відчуєте з перших хвилин перебування в центрі. Наш персонал ретельно піклується про дітей, окрім цього встановлено постійне відеоспостереження.

Креативність

Наші вихователі відібрали найліпше з різноманітних методик розвитку дітей. Із задоволенням зануряться з дітьми у світ цікавинок і пізнання.